Automatyk 60 wyświetleń1 aplikacja

Twoje zadania:

  1. Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn
  2. Wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów konserwacji maszyn
  3. zapoznawanie się z dokumentacją techniczną powierzonych opiece urządzeń i maszyn
  4. Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  5. Informowanie przełożonych o sytuacjach wymagających interwencji w celu zabezpieczenia wysokiej jakości usług świadczonych przez Spółkę

Oferujemy

  1. Umowę o pracę
  2. Jasny system premiowy
  3. Możliwość awansu
  4. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  5. Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  6. Prace w nowoczesnym parku maszynowym
  7. Niezbędne narzędzia do pracy
  8. Pakiet dodatkowych benefitów

Wymagania

  1. Wykształcenie minimum średnie preferowane: automatyka, elektronika, mechatronika
  2. Zaangażowanie i otwartość w poznawaniu procesu technologicznego
  3. Mile widziane Uprawnienia SEP E1 do 1 kV
  4. Umiejętność czytania schematu elektrycznego

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas