Automatyk 62 wyświetlenia

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki
  • Aktywny udział w procesie usuwania usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną
  • Diagnozowanie oraz optymalizacja sterowania automatyki procesowej
  • Dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny, narzędzia i elektronarzędzia
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz obsługa programu wspomagającego utrzymanie ruchu

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko z możliwościami rozwoju w Grupie Żywiec
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy
    program emerytalny
  • Szkolenia
    i działania rozwojowe
  • Program Moje Ż

Czego oczekujemy?

  1. Wykształcenia min. średniego technicznego: automatyka lub mechatronika
  2. Doświadczenia zawodowego w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  3. Znajomości zagadnień z zakresu automatyki/mechatroniki
  4. Umiejętności czytania schematów sterowania
  5. Mile widziana umiejętność programowa sterowników Siemens S7
  6. Uprawnień SEP G1, E, D
  7. Umiejętności pracy w zespole
  8. Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  9. Mile widziana podstawowa znajomość technicznego języka angielskiego
  10. Mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!