Automatyk utrzymania ruchu 800 wyświetleń16 aplikacji

STARION POLAND SP Z.O.O

MIEJSCE PRACY: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków

·         utrzymanie w pełnej sprawności maszyn produkcyjnych oraz urządzeń w zakładzie

·         diagnozowanie usterek i usuwanie bieżących awarii, analizowanie przyczyn ich występowania

·         usprawnienia i optymalizacje systemów automatyki

·         realizacja planów przeglądów prewencyjnych oraz okresowych

·         prowadzenie dokumentacji technicznej

·         opracowywanie instrukcji oraz procedur

·         udział w pracach związanych z uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Mitsubishi, Siemens)
  • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym
  • uprawnienia SEP E1 w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych,
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • chęć dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP E2 oraz E3;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Praca w nowopowstałej firmie (greenfield)
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość brania czynnego udziału w procesie powstawania nowej organizacji
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy do-250-pracownikow
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas