Brygadzista – montaż eletryczny 78 wyświetleń2 aplikacje

Firma ControlTec  Sp. z o.o. to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.

Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Nasze zrealizowane projekty możesz zobaczy na naszej stronie http://www.controltec.pl/

Co warto jeszcze wiedzieć o nas?

Nasz zespół tworzą: inżynierowie, technolodzy, projektanci, automatycy, robotycy oraz elektrycy. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.

Dziś masz szansę dołączyć do grona najlepszych specjalistów i stać się jednym z nich.

Twój ruch!

Zakres obowiązków

  • Samodzielne uruchamianie układów pomiarowych w branży AKPiA
  • Samodzielne uruchamianie układów sterowania napędami w branży elektrycznej
  • Współpraca z inżynierem systemu automatyki w zakresie I/O testów
  • Nadzór i przeprowadzenie kontroli jakości montażu
  • Nadzór nad montażem obiektowym i koordynacja podwykonawców
  • Raportowanie o postępie pra

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania cennych doświadczeń poprzez pracę na obiektach u naszych renomowanych Klientów
  • Wsparcie fachowców
  • Atrakcyjne formy wynagradzania
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (elektryk, elektronik, mechanik lub pokrewne)
  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV (mile widziane uprawnienia kontrolno-pomiarowe, również w kategorii D1) – możliwe szkolenia
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (multimetr, komunikator HART, zadajnik prądowy, etc.) – możliwe szkolenia
  • Predyspozycje i chęć do współpracy z naszymi Klientami na obiektach
  • Koordynacja prac z innymi branżami
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Komunikatywność, dyspozycyjność
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas