C / C++ Embedded Software Engineer Junior / Programista systemów wbudowanych Junior 159 wyświetleń

O PROJEKCIE

Jesteśmy liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnych sterowników do sprężarek przemysłowych.

Nasz zespół zajmuje się rozwojem oprogramowania dla obecnych i nowych kontrolerów przemysłowych, urządzeń HMI, systemów wizualizacji i innych urządzeń zgodnych z trendem Industry 4.0. Zakres naszych projektów obejmuje hardware, software oraz infrastrukturę testowo-produkcyjną.

W związku z dynamicznym rozwojem projektu dla sterowników nowej generacji poszukujemy developerów C++ z doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania na mikrokontrolery STM32 (bare-metal) oraz na urządzenia wbudowane z systemem Linux.

Jeśli pasjonuje Cię to co robimy i realizujesz własne hobbystycznie projekty nie musisz czytać ogłoszenia dalej, zapraszamy do naszej firmy – sprawdźmy, czy może połączyć nas pasja!!!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Podstawowe zadania

  • Tworzenie i rozwijanie nowych funkcjonalności na podstawie dokumentów projektowych i wymagań klienta
  • Współpraca z interdyscyplinarnym zespołem (projektanci HW, programiści UI, testerzy)
  • Współpraca z ekspertami z zespołu klienta
  • Analiza i naprawa błędów oprogramowania zgłoszonych przez testerów i klientów
  • Tworzenie testów jednostkowych i dokumentacji oraz udział w procesie code-review
  • Aktywny udział w procesie podejmowania decyzji projektowych dotyczących architektury kodu i systemu

Będziesz mieć możliwość pracy nad

  • Algorytmami sterowania
  • Oprogramowaniem dla zautomatyzowanych testów produkcyjnych
  • Tworzeniem programów i narzędzi pomocniczych
  • Agregacją i analizą danych z sensorów
  • Interfejsem użytkownika (Qt bądź bare-metal)
  • Aplikacjami desktopowymi/mobilnymi

Co jest dla nas ważne

 Nasz sukces buduje zespół profesjonalistów, którzy odnajdują pasję w swojej pracy. Dbamy o wysoki poziom kwalifikacji, ale również o atmosferę. Poza kompetencjami zawodowymi zwracamy uwagę na umiejętności zapewniające udaną pracę w zespole takie jak:

  • komunikatywność
  • kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • samodyscyplina
  • dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

  • uczestniczenie w całym projekcie od koncepcji do produkcji
  • wykonywanie projektów dla uznanych na świecie producentów urządzeń
  • zdobycie przekrojowego doświadczenia w obszarze Embedded
  • realizację projektów bazującą na najnowszych technologiach
  • uczestnictwo w projektach międzynarodowych
  • realny wpływ na końcowy kształt projektów
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dogodny typ umowy (zgodnie z preferowanym)

Dajemy możliwość rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe w trakcie realizacji lub ukończone na kierunkach: Informatyka, Automatyka, Elektronika, Telekomunikacja lub pokrewne
  • Dobre umiejętności w programowaniu obiektowym w języku C++14
  • Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami STM32, znajomość ich architektury i układów peryferyjnych (mogą być własne projekty)
  • Doświadczenie z bibliotekami ST HAL
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość interfejsów/protokołów komunikacyjnych UART
  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji wielowątkowych
  • Umiejętność korzystania z debugera GDB
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Prezentacja własnych projektów
  • Python
  • Qt QML
  • Wiedza z zakresu teorii sterowania
  • Wiedza z zakresu automatyki

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas