Chemik – Specjalista wsparcia sprzedaży 58 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Dbanie o utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami na rynku zagranicznym
  • Przygotowywanie analiz marketingowych
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań z realizacji sprzedaży
  • Wsparcie zespołu sprzedaży

Oferujemy

  • praca w dynamicznym, miedzynarodowym środowisku i chętnie dzielącym się wiedzą zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość odbywania zagranicznych podróży służbowych po okresie wdrożenia
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie karty MultiSport, do wczasów, studiów podyplomowych, nauki języka angielskiego, możliwość ubezpieczenia grupowego, piknik integracyjny)
  • dobry dojazd do pracy (35 min pociągiem z Wrocławia-Dworca Głównego

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe chemiczne (technologia chemiczna, chemia, inżynieria chemiczna i procesowa)
  2. bardzo dobra znajomość języka angielskiego używana w codziennej komunikacji
  3. zainteresowanie i wiedza z zakresu technologii chemicznej
  4. cheć rozwoju w dziale handlowym
  5. otwartość i chęć zdobywania wiedzy
  6. wysoko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia
  7. rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  8. umiejętność pracy w zespole
  9. prawo jazdy kat. B

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 5
  • Branża Chemia
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Henryka Sienkiewicza 4, 56 - 120 Brzeg Dolny
Znajdź nas