Controlling Specialist 57 wyświetleń1 aplikacja

Od ponad 16 lat specjalizujemy się w tworzeniu i dostarczaniu najwyższej klasy dedykowanego oprogramowania. W ciągu naszej historii ukończyliśmy 475 różnorodnych projektów z wielu branż dla ponad 60 klientów z całej Europy. Zdajemy sobie sprawę, że wspólny sukces musi opierać się na wzajemnym zaufaniu, dlatego naszymi głównymi atutami są wiarygodność i profesjonalizm. W VM.PL dbamy o bliskie relacje nie tylko z naszymi klientami, lecz również wewnątrz firmy. Dążymy do tego, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i chcieli zostać z nami jak najdłużej. Dzięki naszym staraniom udaje nam się utrzymać dotychczasową niską rotację pracowników na poziomie 5%.

Aktualnie w VM.PL Software House poszukujemy osoby na stanowisko Controlling Specialist.

Twoje zadania:

• Zbieranie danych finansowych i controllingowych ze wszystkich działów
• Budowa analiz i sporządzanie raportów finansowych i zarządczych
• Sprawdzanie i poprawianie danych finansowo – księgowych
• Sprawdzanie i poprawianie działania wewnętrznych procedur związanych z finansami firmy
• Udział w budżetowaniu działów oraz budowaniu budżetu rocznego
• Współpraca z wszystkimi działami firmy oraz klientami i dostawcami
• Pomoc we wdrożeniu systemu ERP i przy jego rozbudowie

Proponujemy:

  • Biuro w doskonałej lokalizacji (5 min. pieszo od Dworca Głównego) we Wrocławiu – ul. Kościuszki 82
  • Dowolna forma współpracy – UoP lub UZ
  • Elastyczny czas pracy
  • Naukę języków w trakcie pracy
  • Benefity: Luxmed, ubezpieczenie NNW, Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Budżet szkoleniowy na Twój rozwój (techniczny, językowy)
  • Możliwość wynajęcia jedynej w swoim rodzaju motorówki IT w Polsce (nie masz patentu? Z nami go zrobisz! 🤩) Zobacz nasz Boat Office na YouTube!

Wymagania

  1. Podstawowa znajomość finansów przedsiębiorstw, w tym analizy finansowej
  2. Podstawowa znajomość obszaru księgowości
  3. Podstawowa znajomość obszaru controllingu
  4. Samodzielność w działaniu
  5. Kreatywność w budowaniu i rozwijaniu wewnętrznych procesów
  6. Dobra znajomość narzędzi Microsoft Office, szczególnie Excel (dodatkowym atutem będzie znajomość dodatku Power Pivot)
  7. Duże zaangażowanie, dokładność i chęć nauki oraz rozwoju
  8. Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas