Doradca ds. kadrowo-płacowych (Contact Center)_Akcja PIT 35 wyświetleń1 aplikacja

Impel Business Solutions, będąca częścią grupy Impel specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze specjalistycznych usług back office. Zapewnia pełną i profesjonalną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa procesowego, robotyzacji i automatyzacji procesów, księgowości, zarządzania dokumentacją oraz doradztwa podatkowego.

Strona Spółki: https://bpo.impel.pl/

Zakres obowiązków

  • Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów związaną z tematyką PIT
  • Obsługa poczty mailowej

Oferujemy

  • Pracę zdalną
  • Wybór formy zatrudnienia
  • Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań
  • Bibliotekę firmową
  • Dostęp do platformy e-learningowej

Wymagania

  • Dyspozycyjność w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Chęć podjęcia pracy pełny etat na okres 3 miesięcy w miesiącach luty- kwiecień

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono