Doradca ds. Technicznych i Projektowych 62 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • Obsługa biur projektowych –  doradztwo techniczne i projektowe
  • Pozyskiwanie nowych biur projektowych do współpracy
  • Wykonywanie  opracowań technicznych
  • Tworzenie zestawień materiałowych
  • Prowadzenie szkoleń dla projektantów i architektów
  • Prezentacja produktów i usług TECE

Oferujemy

  • Ambitne, samodzielne stanowisko w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Wyjątkową i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku
  • Otwartość na nowe pomysły oraz inicjatywy pracowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe   – kierunek Inżynieria Środowiska lub pokrewny
  • Umiejętność projektowania instalacji wodnych i grzewczych
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Instalsoft oraz Pakietu MS Office
  • Znajomość branży urządzeń grzewczych i sanitarnych mile widziana- nie wymagamy uprawnień
  • prawo jazdy kat. B

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Inżynieria środowiska
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Wrocławska 61, 57-100 Strzelin
Znajdź nas