Doradca Finansowy Phinance Wrocław 355 wyświetleń4 aplikacje

Dołącz do zespołu PHINANCE – jednej z największych niezależnych firm doradztwa finansowego w Polsce.
Naszym celem jest zadbanie o finansowy spokój i bezpieczeństwo Klientów.
Za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach już od 17 lat na rynku zapewniamy kompleksowe usługi: inwestycje i oszczędności, ubezpieczenia, kredyty oraz leasingi.
Stawiamy na systematyczne budowanie kompetencji pracowników, inwestując w ich rozwój.

PHINANCE to miejsce różnorodnych wyzwań dla samodzielnych i ambitnych osób, które chciałyby pracować w finansach.

Może to właśnie Ciebie szukamy?

Dołącz do nas jako:

DORADCA FINANSOWY

OPIS STANOWISKA:
• kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania finansowego zgodnie ze standardami firmy
• rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz profesjonalne doradztwo w wyborze produktów finansowych
• pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
• stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

CZEGO OCZEKUJEMY?
• komunikatywności
• samodzielności i inicjatywy w działaniu
• chęci poszerzania swoich kompetencji
• praktycznej umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office
• mile widziane prawo jazdy kat.B
• mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta Indywidualnego
• mile widziane doświadczenie w branży finansowej

CO OFERUJEMY?
• profesjonalne kursy szkoleniowe zakończone certyfikatami
• możliwość rozwoju zawodowego wg różnych ścieżek kariery
• warsztaty z technik negocjacyjnych i sprzedażowych
• atrakcyjne konkursy (połączone z ciekawymi wyjazdami)
• narzędzia pracy (platformy on-line, system CRM)
• elastyczny czas pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie z podstawą
• pozytywną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
• kartę Multisport

Prześlij do nas swoje CV i sprawdź czy jesteś osobą, której szukamy.

Nie zapomnij dopisać klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas