Doradca Techniczno – Handlowy 43 wyświetlenia1 aplikacja

Firma SELS, obecna na rynku od ponad 35 lat, jest największym polskim producentem czujników zbliżeniowych oraz wyłącznym lub autoryzowanym dystrybutorem produktów renomowanych firm z zakresu automatyki przemysłowej, m. in. czujników wizyjnych, ultradźwiękowych, optycznych, indukcyjnych, pojemnościowych, magnetycznych, etc. Nasza wieloletnia, konsekwentna praca nad rozwojem firmy jest powodem do uznania nas za stabilnego i wiarygodnego partnera.

Doradca Techniczno – Handlowy na region woj. dolnośląskiego i opolskiego

Opis stanowiska:
▪ Doradztwo techniczne oraz sprzedaż produktów i rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej. ▪ Utrzymywanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych.
▪ Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych. ▪ Realizacja założonych planów sprzedażowych.
▪ Analiza rynku pod kątem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych i działań konkurencji.
▪ Praca w terenie – duża samodzielność organizacji pracy.

Wymagania:
▪ Wykształcenie techniczne (kierunek: elektrotechnika, automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne).
▪ Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (kontakty z klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych).
▪ Doświadczenie w branży i znajomość rynku automatyki przemysłowej.
▪ Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i projektów.
▪ Umiejętność planowania i realizacji działań sprzedażowych.
▪ Zorientowanie na wyniki sprzedaży.
▪ Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej oferowanych produktów.
▪ Predyspozycje handlowe i negocjacyjne.
▪ Umiejętność samodzielnej pracy w terenie.
▪ Otwartość, komunikatywność, kreatywność i indywidualne podejście do klienta.
▪ Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
▪ Stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
▪ Motywacyjny system wynagrodzeń.
▪ Szkolenia w zakresie oferowanych produktów.
▪ Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
▪ Samochód służbowy (również do użytku prywatnego) oraz inne niezbędne narzędzia pracy.
▪ Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w pracy.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować