Doradca techniczno-handlowy 59 wyświetleń

Witam wszystkich,

w związku z planowanym powiększeniem naszego zespołu poszukujemy Doradcy techniczno-handlowego

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz się zajmował obsługą naszych kontrahentów. Najczęściej są to stale z nami współpracujące firmy, które od dawna pozostają w relacjach handlowych z nasza firmą.

Zakres obowiązków:

  •  praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy
  •  obsługa klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne i dobór technologii
  • rysowanie rysunków technicznych oraz opracowywanie dokumentacji technicznej
  • opieka posprzedażowa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunki techniczne, mechaniczne lub jakościowe
  • absolwenci, studenci ostatnich lat, studenci zaoczni
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość programów CAD/CAM
  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności,
  • osoby zorganizowanej i spokojnej
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

    • stabilizację zawodową
    • umowę o pracę
    • pracę z najnowszą technologią
    • szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • wdrożenie w pierwszą pracę
    • praca na pełen etat w godzinach 7.00-15.0

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Adres ul. Grafitowa 4, Radwanice koło Wrocławia
Znajdź nas