Edytor Techniczny (f/m) 180 wyświetleń5 aplikacji

Zakres obowiązków

  • tworzenie i edycja katalogów części zamiennych oraz dokumentacji technicznej,
  • zarządzanie dokumentacją w systemach PDM,
  • bezpośrednia współpraca z działami technicznymi międzynarodowych klientów korporacyjnych.

Wymagania:

  • znajomość budowy pojazdów,
  • solidność i dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • biegłość w komunikacji w języku angielskim,
  • posługiwanie się programami 3D CAD będzie mile widziana.

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę albo umowę zlecenie,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przejrzysta ścieżka rozwoju,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, wysokie bonusy za rekomendację, prezenty okolicznościowe oraz liczne imprezy integracyjne.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Adres ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław
Znajdź nas