Elektromechanik – Monter maszyn i urządzeń 157 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ:

  • Odpowiadał za zadania w obszarach montażu elektrycznego, mechanicznego, pneumatycznego maszyn i urządzeń.
  • Współpracował z dziełem konstrukcyjnym.
  • Obsługiwał podstawowe maszyny i narzędzia; dbał o ich jakość i zapewniał prawidłową jakość oraz organizację pracy na warsztacie.
  • Zajmował się montażem szaf, rozdzielnic, maszyn i urządzeń.
  • Odpowiadał za opiekę serwisową nad dostarczonymi maszynami.

Oferujemy

  • Interesujące wyzwania i ciekawą pracę w firmie z branży budowy maszyn, oferującej rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, medycznego.
  • Formę zatrudnienia – stałą umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Pracę w trybie 1 zmianowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Oczekujemy:

    • Wykształcenia technicznego kierunkowego i/lub bardzo dobrego przygotowania zawodowego (Preferowane: elektromechaniczne, mechaniczne).
    • Nie wykluczamy osób bez wykształcenia kierunkowego, ale z bogatą wiedzą i praktyką w wymienionych zagadnieniach.
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
    • Doświadczenia związanego z pneumatyką, elektromechaniką, napędami elektrycznymi.
    • Znajomości rysunku technicznego, czytania schematów elektrycznych.
    • Znajomości podstawowych zagadnień z dziedziny elektromechaniki, mechatroniki.
    • Umiejętności pracy w zespole.
    • Umiejętności pracy pod presją czasu, wymagań jakościowych i terminowych dla projektów.
    • Gotowości do sporadycznych wyjazdów służbowych na terenie Polski i zagranicy.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas