Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu (m/k) 21 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Praca jako technik w dziale utrzymania ruchu
  • Przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji
  • Identyfikowanie i naprawianie usterek operacyjnych na terenie fabryki
  • Szkolenie operatorów w zakresie standardów czyszczenia, kontroli oraz smarowania
  • Planowanie oraz wykonywanie określonych projektów inżynieryjnych

Oferujemy

  • Zagwarantujmy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Nestlé Purina
  • Otrzymasz oprócz pensji podstawowej dodatek obocznościowy
  • Twoje wynagrodzenie będziemy rewaloryzować co rok
  • Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo
  • Obejmiemy Cię prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczymy Cię na życie
  • Opłacimy Ci składkę na Pracowniczy Program Emerytalny
  • Skorzystasz z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (premia wakacyjna i świąteczna)
  • Dofinansujemy Ci Kartę Multisport Plus
  • Za polecenie na stanowisko Elektromechanik wypłacimy Ci premię 3000 zł brutto
  • Jeśli jesteś mamą lub tatą skorzystasz z dodatkowego dnia opieki, otrzymasz wyprawkę dla noworodka, a co miesiąc odbierzesz mleko dla niemowląt
  • Dodatkowy urlop ojcowski
  • Dofinansujemy Ci obiady w zakładowej stołówce
  • Umożliwimy uzyskanie na terenie zakładu uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych oraz wciągarek, jak również uprawnień SEP
  • Dowieziemy Cię do pracy za darmo: m.in. z Wrocławia, Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia oraz Trzebnicy

Wymagania

  1. Wykształcenie techniczne;
  2. Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  3. Doświadczenie w czynnościach konserwacyjnych, biorąc pod uwagę harmonogram produkcji oraz bezpieczeństwo ludzi i produktów
  4. Doświadczenie w środowisku TPM
  5. Znajomość technik planowania
  6. Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  7. Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów
  8. Znajomość pakietu MS Office
  9. Uprawnienia energetyczne (E1, E2, E3)
  10. Gotowość do pracy w systemie 12 godzinnych zmian w 4-brygadówce lub w 8 godzinnych zmianach w trybie pracy od poniedziałku do piątku.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 6
  • Branża FMCG, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres 55-080 Nowa Wieś Wrocławska, ul. Ryszarda Chomicza 11A
Znajdź nas