Elektromechanik 122 wyświetlenia3 aplikacje

Zakres obowiązków

  1. Wykonywanie bieżących prac w zakresie przeglądów, eksploatacji, konserwacji, napraw i remontów urządzeń elektrycznych i mechanicznych.

  2. Montaż i uruchamianie maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych i mechanicznych z na podstawie dokumentacji technicznej.

  3. Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych oraz zgodnie z ich przeznaczeniem oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

  4. Lokalizacja oraz usuwanie wszelkich usterek i awarii urządzeń elektroenergetycznych.

  5. Naprawa układów sterowania, pomiarów, regulacji oraz zabezpieczeń maszyn i urządzeń elektrycznych.

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie,

  • umiejętności komunikacyjne, zdolność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów,

  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość przepisów BHP w energetyce oraz przepisów branżowych,

  • uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń do 1 kV (mile widziane uprawnienia powyżej 1 kV).

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie rodzinnej, istniejącej na rynku od 29 lat.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość uczestnictwa w „Programie Mentorskim”, mającym na celu przekazywanie specjalistycznej wiedzy przez doświadczonych pracowników.
  • Benefity, takie jak: wczasy pod gruszą, karta Multisport, prywatna opieka w LuxMed, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowanie do okularów korekcyjnych.
  • Bezpieczeństwo pracy w oparciu o Program Świadomy-odpowiedzialny-bezpieczny.
  • Szkolenia.
  • Możliwość przyłączenia się do firmowej drużyny biegowej.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 15
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Łowiecka 24
Znajdź nas