Elektromonter Instalacji i Urządzeń Systemów GPS 64 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • montaż instalacji oraz montaż mechaniczny urządzeń i aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • montaż, uruchamianie i konfiguracja systemów monitorowania GPS,
  • wykonywanie połączeń sterowniczych i elektrycznych na podstawie projektów i schematów,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • realizacja bieżących zgłoszeń serwisowych,
  • prace kontrolno-pomiarowe na obiektach.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,
  • wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji powierzonych zadań,
  • pracę w zgranym zespole nastawionym na osiągnięcie wspólnych celów,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (kierunek: Elektronika, Elektrotechnika lub pokrewne),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • uprawnienia SEP min. do 1 kV (mile widziane),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność,
  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach,
  • prawo jazdy kat. B

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Adres ul. Wiejska 161 45-302 Opole