Elektronik 67 wyświetleń

Razem poruszamy świat – i robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i dostawca systemowy dla przemysłu motoryzacyjnego firma MAHLE dąży do tego, aby transport stał się bardziej wydajny, przyjazny dla środowiska, komfortowy i ekonomiczny. W ramach naszej strategii dualnej pracujemy zarówno nad inteligentnym silnikiem spalinowym wykorzystującym wodór i inne paliwa niekopalne, jak i nad technologiami związanymi z ogniwami paliwowymi i elektromobilnością.

Firma MAHLE zatrudnia ponad 77 000 pracowników i w 2019 roku osiągnęła obroty na poziomie około 12,0 mld euro. Posiada 160 zakładów produkcyjnych, w tym 16 dużych centrów badawczo-rozwojowych, w ponad 30 krajach. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i praca maszyn oraz urządzeń elektronicznych
  • Skuteczne usuwanie bieżących awarii maszyn i narzędzi
  • Programowanie sterowników PLC
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe)

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i współpracy w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Szkolenia i zajęcia językowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę zdrowotną

Wymagania

  1. Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane: elektronik, automatyk, mechatronik, robotyk, elektrotechnik, informatyk)
  2. Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu (diagnozowanie przyczyn i dokonywanie napraw)
  3. Dodatkowym atutem będzie znajomość sterowników CNC, PLC Siemens, Fanuc
  4. Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
  5. Umiejętność pracy w zespole
  6. Gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas