Elektronik / Elektryk – Legnica / Wrocław 120 wyświetleń3 aplikacje

Firma AURO Process Automation istnieje od 2012 roku, mieści się w Legnicy i zajmuje się automatyką przemysłową oraz budową maszyn dedykowanych. Zakres naszej działalności obrazują zdjęcia dostępne pod naszą wizytówką: https://g.page/AURO-Process-Automation?gm

Poszukujemy ludzi z pasją do techniki, z pewną wiedzą lub doświadczeniem, odpowiedzialnych, z chęcią rozwoju osobistego. Nie ma u nas w firmie twardych podziałów stanowisk. Osoby wraz ze wzrostem doświadczenia mogą łatwo realizować się w trudniejszych zadaniach w kolejnych projektach.

Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu.

Elektronik, elektryk lub pokrewne

Zakres obowiązków podstawowy (początkowy):

-montaż elektryczny i mechaniczny szaf/maszyn wg schematu,

-dobór komponentów zakupowych,

-nadzór nad zapasami, narzędziami, halą do montażu,

-pomoc w ogólnych sprawach organizacyjnych w firmie,

-współtworzenie dokumentacji dla budowanych maszyn,

Zakres obowiązków rozszerzony (/przyszłościowy):

-rysowanie schematów elektrycznych, pneumatycznych,

-przeprowadzanie rozruchu elektrycznego szaf i układów mechaniki/pneumatyki,

-przeprowadzanie podstawowego rozruchu programowego z poziomu sterownika PLC,

-konfiguracja urządzeń (czujników, falowników, itp),

Wymagania:

-wykształcenie techniczne związane z elektrycznością lub wystarczające doświadczenie w tym zakresie,

-mogą być osoby po technikum lub w trakcie studiów inżynierskich,

-zapraszamy również młode osoby z pasją do pracy w tym zawodzie, z pokrewnym wykształceniem, ale jeszcze bez doświadczenia,

Oferujemy:

-możliwość wsparcia finansowego dalszej nauki w zawodzie,

-możliwość rozwoju i przeszkolenia u boku projektantów i programistów automatyków,

-nieograniczony dostęp do infrastruktury rozwojowej w firmie (stanowiska testowo-szkoleniowe) i wiedzy kolegów,

-w zależności od osoby może być to również stanowisko przejściowe w drodze nabierania doświadczenia np. jako projektant lub automatyk programista,

-zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie dla studentów, w zależności od oczekiwań kandydata,

-praca na pełny etat, jednak dopuszczamy częściowy dla osób jeszcze studiujących i chcących rozpocząć już pracę.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!