Elektryk 91 wyświetleń

Twoje zadania

  1. Prace elektryczno – montażowe, remontowe i modernizacyjne
  2. Montaż szaf sterowniczych, instalacji elektrycznych
  3. Diagnoza i usuwanie uszkodzeń elektrycznych
  4. Budowa i montaż urządzeń elektrycznych zgodnie z zapotrzebowaniem
  5. Dbałość o zachowanie wysokiej jakości  pracy

Oferujemy

  1. Umowę o pracę
  2. Jasny system premiowy
  3. Możliwość awansu
  4. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  5. Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  6. Prace w nowoczesnym parku maszynowym
  7. Niezbędne narzędzia do pracy
  8. Pakiet dodatkowych benefitów

Wymagania

  1. Posiadasz wykształcenie techniczne (preferowane: mechatronika, elektronika, elektryka)
  2. Lubisz pracować w zgranym zespole
  3. Potrafisz czytać schematy elektryczne
  4. Posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy jako elektryk
  5. Posiadasz uprawnienia SEP min. do 1 kV
  6. Sprawnie posługujesz się urządzeniami pomiarowymi

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas