Elektryk 72 wyświetlenia

Twoja rola i obowiązki:

  • Bieżące usuwanie awarii
  • Analizowanie przyczyn powstawania awarii oraz zapobieganie ich występowaniu z zakresu elektryki
  • Wykonywanie działań naprawczo-konserwacyjnych parku maszynowego
  • Realizowanie planowanych przeglądów prewencyjnych

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu elektryk lub elektromechanik
  • 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1KV lub bez ograniczeń napięciowych
  • Znajomość układów sterowania i automatyki, czytania schematów elektrycznych
  • Wiedza z zakresu elektryki i automatyki
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Szkolenia i zajęcia językowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Karta przedpłacona Edenred
  • Elastyczne warunki pracy

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas