Elektryk – prefabrykacja rozdzielnic 127 wyświetleń4 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Prefabrykacja rozdzielnic niskiego napięcia
  • Montaż rozdzielnic na obiekcie

Oferujemy

  • Pogłębianie zdobytej przez studentów wiedzy i umiejętności, zastosowanie wiedzy teoretycznej w praktyce, oraz poznanie zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa w rzeczywistych warunkach pracy
  • Praktyka na warsztacie, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego na praktykach lub stażu
  • Zdobycie wiedzy na temat produktów i rozwiązań rozdziału energii
  • Pracę przy przygotowywaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych w oparciu o produkty oferowane przez największych producentów
  • Poznanie elektronicznych narzędzi wspierających proces projektowania rozwiązań elektrotechnicznych
  • Elastyczne godziny pracy w systemie jednozmianowym (7-15)
  • Możliwość zatrudnienia na stałe

Wymagania

  • Technik, student kierunków technicznych (preferowany wydział elektryczny)
  • Mile widziane: znajomość urządzeń elektrycznych w zakresie rozdziału energii nN

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Branża Elektryka
  • Adres Opolska 140 C, Wrocław