Elektryk Utrzymania Ruchu 67 wyświetleń1 aplikacja

Opis stanowiska:

  • realizacja okresowych przeglądów i kontroli technicznych maszyn i urządzeń
  • udział w remontach maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz usuwanie usterek i awarii
  • wykonywanie usług międzywydziałowych w zakresie napraw i przeglądów elektrycznych
    i automatyki
  • utrzymywanie systemów kontroli, monitoringu i rejestracja parametrów klimatycznych
  • udział w instalacjach, podłączeniach, uruchomieniach i odbiorach nowych maszyn i urządzeń
  • wykonywanie badań jakościowych, pomiarów elektrycznych i wydajnościowych
  • wykonywanie modernizacji maszyn i urządzeń oraz instalacji

 Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne w specjalności Elektrotechnika/ Elektronika/Automatyka
  • wiedza z zakresu elektronicznego sterowania maszyn i urządzeń
  • umiejętność obsługi komputerowych systemów sterowania
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych i automatyki
  • uprawnienia SEP – E  Grupa 1
  • samodzielność w działaniu i zarazem umiejętność pracy w zespole
  • chęć poszerzania wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • intensywny rozwój zawodowy
  • pracę w zespole profesjonalistów chętnych do dzielenia się wiedzą
  • pakiet benefitów w tym: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas