Elektryk ze znajomością języka niemieckiegoNowy 109 wyświetleń

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, 59-300 Lubin jest międzynarodową firmą oferującą usługi z zakresu montażu przemysłowego. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, stawiającą na stały rozwój, nieustannie poszerzamy swoje kompetencje i możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Elektryk ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy/Europa

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • polską umowę o pracę – pierwsza na okres próbny 3 miesiące,
  • bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy,
  • długotrwałą współpracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pozapłacowe benefity (karta Multisport, pakiet medyczny),

Opis stanowiska:

  • elektryczna instalacja, serwis, optymalizacja i modernizacja nowych i istniejących maszyn przemysłowych i urządzeń,
  • rozruch,
  • wsparcie produkcji,

Wymagania:

  • warunek konieczny: dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka (osoby początkujące są również mile widziane),
  • podstawowe uprawnienia SEP,
  • dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas