Fresenius Netcare – Stażysta w dziale HelpDesk 209 wyświetleń1 aplikacja

Opis firmy

Fresenius Netcare jest spółką zależną od Fresenius SE & Co. KGaA skoncentrowaną na dostarczaniu usług informatycznych. Zajmujemy się optymalizacją procesów biznesowych dla klientów krajowych i międzynarodowych, oferując szerokie spektrum usług, od doradztwa i administracji po eksploatację infrastruktury.
Jako dostawca IT dla Grupy Fresenius, Fresenius Netcare posiada rozległe doświadczenie w zakresie zarządzania procesami i projektami w sektorze opieki zdrowotnej i farmaceutycznej. Główna siedziba firmy znajduje się w Bad Homburg (Niemcy).

Miejsce pracy: Fresenius Netcare, pl. Nowy Targ 28, Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy studentów ostatniego roku studiów, którzy będą wsparciem dla doświadczonych specjalistów z działu HelpDesk, a następnie sami takimi specjalistami zostaną.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie uczestniczyć w codziennej aktywności firmy. Głównym zadanie to wspieranie użytkowników końcowych oraz infrastruktury, reagowanie na wszelkiego rodzaju problemy, rozwiązywanie lub zgłaszanie ich do odpowiednich podmiotów za pomocą systemu ticketowego Service NOW (pierwsza linia wsparcia, wsparcie globalne, 300 000 pracowników). Stażysta będzie również odpowiedzialny za tworzenie raportów oraz dokumentowanie wszelkich działań.

Wymagania

• Poszukiwani studenci ostatniego roku studiów (preferowany kierunek Informatyka lub pokrewny),
  • Znajomość systemów operacyjnych: Windows 7/10 oraz biurowych aplikacji użytkowych (m.in. MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, interpersonalne oraz kultura osobista,
  • Punktualność, samodzielność, zdolności analityczne, dokładność, dyspozycyjność.

• Płatny staż,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, a po okresie szkolenia przejście na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia doświadczenia,
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do zajęć na uczelni – indywidualne ustalenia,
  • Niezbędny sprzęt do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Pracę w stabilnym środowisku specjalistów IT oraz przyjazną atmosferę 😊
  • Świeże owoce w biurze, spotkania integracyjne, pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia ze świetnym dojazdem do kampusu Politechniki Wrocławskiej
  • Różnorodność powierzonych zadań.

• Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert