Fresenius Netcare – Stażysta w dziale DataCenter (Wrocław) 125 wyświetleń4 aplikacje

Miejsce pracy: Fresenius Netcare, pl. Nowy Targ 28, Wrocław

Opis firmy

Fresenius Netcare jest spółką zależną od Fresenius SE & Co. KGaA skoncentrowaną na dostarczaniu usług informatycznych. Zajmujemy się optymalizacją procesów biznesowych dla klientów krajowych i międzynarodowych, oferując szerokie spektrum usług, od doradztwa i administracji po eksploatację infrastruktury.
Jako dostawca IT dla Grupy Fresenius, Fresenius Netcare posiada rozległe doświadczenie w zakresie zarządzania procesami i projektami w sektorze opieki zdrowotnej i farmaceutycznej. Główna siedziba firmy znajduje się w Bad Homburg (Niemcy).

Opis stanowiska

Poszukujemy studentów, którzy będą wsparciem dla doświadczonych specjalistów z działu Data Center (MS-Tech, Linux, Vmware, Storage, Network).

Osoba zatrudniona na danym stanowisku, będzie uczestniczyć w codziennej aktywności firmy. Głównym zadaniem będzie monitoring całego środowiska i infrastruktury Data Center oraz reagowanie na wszelkiego rodzaju problemy, rozwiązywanie lub zgłaszanie ich do odpowiednich podmiotów za pomocą systemu ticketowego Service NOW (pierwsza linia wsparcia, wsparcie globalne, 300 000 pracowników). Stażysta będzie również odpowiedzialny za tworzenie raportów oraz dokumentowanie wszelkich działań.

Wymagania

  • Poszukiwani studenci I,II roku studiów (preferowany kierunek Informatyka lub pokrewny),
  • Znajomość systemów operacyjnych: Windows 7/10, Linux oraz biurowych aplikacji użytkowych (m.in. MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, interpersonalne oraz kultura osobista,
  • Punktualność, samodzielność, zdolności analityczne, dokładność, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Płatny staż,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia doświadczenia,
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do zajęć na uczelni – indywidualne ustalenia,
  • Niezbędny sprzęt do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Pracę w stabilnym środowisku specjalistów IT oraz przyjazną atmosferę 😊
  • Świeże owoce w biurze, spotkania integracyjne, pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia ze świetnym dojazdem do kampusu Politechniki Wrocławskiej
  • Różnorodność powierzonych zadań.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Roberta Kocha 1, Błonie, 55-330 Miękinia
Znajdź nas