Frezer CNC 105 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • ustawianie i obsługa pionowych centrów obróbkowych CNC;
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;
  • nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami – praca z dużymi dokładnościami;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • przestrzeganie przepisów BHP i p. pożarowych.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • zatrudnienie w stabilnej i dużej organizacji;
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • szerokie pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe).

Wymagania

  1. wykształcenie min. zawodowe techniczne;
  2. doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC;
  3. praktyczna znajomość obsługi maszyn ze sterowaniem Fanuc, Heidenhain lub Haas;
  4. bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  5. bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych;
  6. odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań;
  7. nastawienie na rozwiązywanie problemów natury technicznej;
  8. dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Kwidzyńska 6 Wrocław
Znajdź nas