Frontend Developer 84 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • Udział w projektach IT oraz dostarczanie rozwiązań dla biznesu w oparciu o technologie JavaScript, Angular(2+), Node.js;
  • Współpraca z REST API;
  • Rozbudowa i utrzymanie obecnych oraz tworzenie nowych aplikacji;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Bliska współpraca z pracownikami back-end i DevOps;
  • Praca w narzędziach Jira, Confluence, Bitbucket.

Oferujemy

  • UoP lub B2B
  • Tryb pracy hybrydowy
  • widełki do 15 tys. zł na UoP

Wymagania

  • Dobra znajomość języków: HTML5/CSS3, JavaScript, TypeScript, jQuery;
  • Dobra znajomość frameworków i narzędzi: Angular (wersja 2+), Bootstrap 3+, SASS, Jasmine, Karma;
  • Doświadczenie w posługiwaniu się biblioteką: ngRx;
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu testowania kodu (TDD,BDD);
  • Umiejętność pracy w zespole i systemie kontroli wersji Git

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w zespole scrumowym;
  • Umiejętności z zakresu web designera;
  • Znajomość dobrych praktyk UI / UX;
  • Znajomość konfiguracji Jenkins i Docker;
  • Podstawowa wiedza Node.js

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!