Frontend Developer (junior/mid) 185 wyświetleń4 aplikacje

Krótko o nas:

iteratec jest dostawcą innowacyjnych usług IT. Posiadamy 7 oddziałów w Europie i zatrudniamy ponad 400 osób, natomiast nasz wrocławski zespół tworzy 20 wyjątkowych osób. Dostarczamy nowoczesne i indywidualne rozwiązania zarówno największym klientom (BMW, Red Bull, Daimler), jak i start-upom. Pracujemy w małych, zwinnych zespołach i stawiamy na wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub z nauk ścisłych/ ekonomicznych.
  • Doświadczenie w programowaniu w JavaScript/ TypeScript.
  • Znajomość przynajmniej jednego z frameworków: Angular, Vue lub React.
  • Znajomość narzędzi do testowania, DevOps, CI/CD.
  • Mile widziana znajomość podstaw Javy i baz danych.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania zadań projektowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (min. A2).

Twoje zadania:

  • Tworzenie rozwiązań frontendowych w oparciu o technologie: Angular, React, Vue lub inne technologie JavaScriptowe.
  • Wykorzystywanie zwinnych metodyk, takich jak Scrum, Kanban, które pomagają w osiąganiu lepszych wyników.
  • Aktywny udział w spotkaniach z klientem.
  • Poznawanie nowych języków programowania i frameworków w ramach swoich projektów
  • Eksperymentowanie z technologiami pozaprojektowymi w ramach licznych wewnętrznych hackathonów.

Co oferujemy?

  • Ciekawe, innowacyjne projekty, pasujące do Ciebie!
  • Praca w kompetentnym zespole, na który zawsze można liczyć.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne.
  • Wiele możliwości rozwoju (udział w konferencjach, workshopach, szkoleniach technicznych oraz kursach językowych).
  • Swoboda rozwoju wewnątrz firmy (hackatony innowacji, communities, mentoring)
  • Benefity pozapłacowe (MultiSport, Medicover, UNIQA ubezpieczenie na życie, karta LunchPass).
  • Klimatyczne biuro w sercu Wrocławia.
  • Wsparcie w dalszej nauce języka niemieckiego (kurs w szkole językowej).

Twoja aplikacja!

Jeżeli spodobało Ci się nasze ogłoszenie i spełniasz wyżej wymienione wymagania, nie czekaj – aplikuj! Dołącz do naszego zespołu!

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas