Full Stack Developer 180 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • projektowanie oprogramowania klasy ERP
  • udział w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania – analiza wymagań, projektowanie, tworzenie kodu źródłowego, testowanie rozwiązań w środowisku użytkowników
  • dbałość o jakość, spójność i kompletność rozwiązań

Oferujemy

  • pracę przy ambitnym projekcie w nowoczesnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w młodym i kreatywnym zespole

Wymagania

    • znajomość systemu wersjonowania GIT – poziom podstawowy
    • znajomości relacyjnych baz danych (MSSQL, MySQL) – poziom zaawansowany
    • umiejętności programowania w paradygmacie obiektowym
    • znajomość REST api – poziom podstawowy
    • znajomość pojęcia mikroserwisów – poziom podstawowy
    • znajomość wzorców projektowych – poziom podstawowy
    • znajomość Linuxa – podstawowy
    • znajomość dockera – poziom średniozaawansowany
    • znajomość ORM (EFCore, Hibernate) – poziom średniozaawansowany/zaawansowany
    • znajomości C# (.netCore, WPF), Java (J2EE, Android), TypeScript(Angular) – poziom średniozaawansowany/zaawansowany
    • znajomości SinglR – poziom podstawowy
    • znajomości oauth2 i OpenID Connect – poziom podstawowy
    • angielski na poziomie umożliwiającym czytanie  dokumentacji technicznej.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Jana Pawła II 2, 63 - 620 Trzcinica
Znajdź nas