Full Stack Java Developer – staż/praktyka 108 wyświetleń3 aplikacje

Realizacja stażu zawodowego zakłada zdobycie przez Stażystę następujących kompetencji i umiejętności:

  • Zaawansowane programowanie obiektowe w języku Java
  • Umiejętność posługiwania się frameworkiem Spring
  • Zastosowanie w praktyce paradygmatu Inversion-of-Control
  • Podstawowe umiejętności tworzenia komponentów aplikacji Webowej
  • Podstawowe umiejętności projektowania rozwiązań w bazach danych
  • Podstawowe umiejętności dotyczące techniki tworzenia oprogramowania TDD
  • Wiedzy z zakresu zwinnych technik tworzenia oprogramowania – Agile software development
  • Wiedzy z zakresu Continous Integration

Zakres obowiązków Stażysty

  • Zastosowanie wiedzy nabytej podczas studiów do rozwiązywania realnych problemów programistycznych
  • Realizacja zadań z najwyższą starannością
  • Bliska współpraca z członkami zespołu projektowego
  • Branie aktywnego udziału we wszystkich fazach pracy zespołu projektowego
  • Odbywanie stażu w dniach i godzinach ustalonych z opiekunem

Minimalne wymagania do podjęcia stażu

  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość języka JAVA w wersji 1.8
  • Podstawowa znajomość frameworka Spring
  • Znajomość biblioteki JUnit
  • Podstawowa znajomość JavaScript i HTML
  • Znajomość języka SQL

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas