Geoinformatyk 105 wyświetleń

Zakres obowiązków

Wrocławski Instytut Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej Inteligencji Sp. z o.o. poszukuje studentów i absolwentów geodezji do zespołu zajmującego się wdrażaniem narzędzi sztucznej inteligencji.

Zakres obowiązków:

– współtworzenie algorytmów oraz ich wdrażanie,

– weryfikacja działania algorytmów,

– korekta wyników działania algorytmów na obiektach produkcyjnych.

Oferujemy

– pracę w młodym, rozwijającym się zespole,

– elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika,

– możliwość częściowej pracy zdalnej.

Wymagania

– ukończone min. studia inżynierskie (geodezja i kartografia, geoinformatyka),

– znajomość dokumentacji geodezyjnej,

– znajomość języka programowania Python,

– dyspozycyjność (min. 0,5 etatu),

– otwartość na nowe technologie,

– kreatywność,

– zaangażowanie.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Badania i rozwój, Geodezja
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres C. K. Norwida 9/2, 50-374 Wrocław
Znajdź nas