Green Building Assistant 50 wyświetleń

W JW+A specjalizujemy się w tematyce zrównoważonego budownictwa. Kompleksowo przeprowadzamy procesy certyfikacji wielokryterialnej LEED, BREEAM oraz WELL.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko GREEN BUILDING ASSISTANT (Asystenta ds. Zrównoważonego Budownictwa), absolwenta lub studenta ostatnich lat studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku związanym z budownictwem, inżynierią środowiska, systemami HVAC lub zrównoważonym rozwojem. Pożądani są kandydaci, którzy posiadają wiedzę na temat zrównoważonego i ekologicznego budownictwa oraz zamierzają rozwijać się w tej dziedzinie.

Jeżeli:

  • koncepcja zrównoważonego rozwoju nie jest Ci obca;
  • masz wiedzę z zakresu systemów HVAC oraz prowadzenia procesu budowlanego;
  • płynnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom minimum C1);
  • jesteś nastawiony/nastawiona na cel, samodzielny/samodzielna i dobrze organizujesz sobie pracę;
  • logicznie myślisz i nie boisz się rozmawiać przez telefon;
  • jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna przynajmniej 30 godzin w tygodniu.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat lub elastyczny grafik dla studentów;
  • prywatną opiekę zdrowotną i kartę Multisport po okresie próbnym;
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie budownictwa zrównoważonego, zarządzania projektami;
  • możliwość zdobycia akredytacji związanych z certyfikatami wielokryterialnymi BREEAM oraz dostęp do szkoleń;
  • pracę przy dużych i renomowanych projektach oraz możliwość dokładnego poznania procesu inwestycyjnego i budowlanego.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przeprowadzaniu procesów certyfikacji BREEAM oraz doradztwie w kwestiach zrównoważonego budownictwa;
  • tworzenie i opracowywanie dokumentacji dotyczącej certyfikacji (w języku angielskim);
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów do analiz specjalistycznych procesów BREEAM;
  • odbywanie wizyt na budowach, udział w naradach i tworzenie oraz opiniowanie dokumentacji z procesu budowy.
do 3 marca wypełnij ankietę.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się najpóźniej do 10.03.2021 i umówimy na wideorozmowę.

Prosimy, nie wysyłaj CV w odpowiedzi na to ogłoszenie. Formą zgłoszenia jest uzupełnienie powyższej ankiety.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas