Informatyk 195 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  1. obsługa systemów operacyjnych oraz informatycznych na potrzeby szpitala,
  2. wsparcie użytkowników w zakresie pracy w systemach informatycznych,
  3. prowadzenie dokumentacji związanej z użytkowaniem systemów informatycznych oraz serwerów.

Oferujemy

  1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  2. świadczenia socjalne, w tym: dofinansowanie wczasów, kolonii, karnetów
    sportowych dla pracowników i ich rodzin oraz system zapomóg,
  3. możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

1) wymagania niezbędne:

  1. wykształcenie wyższe informatyczne,
  2. dobra znajomość składni SQL,
  3. znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych, w szczególności Oralce,
  4. znajomość infrastruktury technicznej serwerów oraz urządzeń IT,
  5. umiejętność administrowania systemami serwerowymi (Unix, Linux, MS Windows),
  6. praktyczna znajomość prowadzenia dokumentacji systemów informatycznych,
  7. średniozaawansowana znajomość j. angielskiego,

2) wymagania dodatkowe:

  1. mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów medycznych użytkowanych w szpitalach,
  2. średniozaawansowana znajomość języka angielskiego,
  3. dokładność,
  4. umiejętność pracy pod presją czasu,
  5. zdolności organizatorskie.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono