Informatyk 74 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników
  • bieżące wsparcie użytkowników w zakresie instalacji systemów, programów, przenoszenia danych, nadawania uprawnień
  • instalacja oprogramowania i konfiguracja sprzętu
  • zapewnienie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania (w tym dokonywanie przeglądów)
  • administracja zasobami sieciowymi
  • inwentaryzacja sprzętu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • przyjazna atmosfera pracy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów operacyjnych
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie zawansowanym
  • znajomość systemów CRM (WEBCON)
  • znajomość obsługi urządzeń mikrotik
  • znajomość zagadnień sieciowych WAN/LAN
  • znajomość produktów serwerowych Microsoft
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować