INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI – Jelcz-Laskowice 48 wyświetleń8 aplikacji

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów i pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia: 17728

Obecnie poszukujemy kandydatów do wsparcia naszego działu Kontroli Jakości.

Stanowisko:  INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Symb. ref. : TMIJ/08/2021/JL

Zakres prac:

• Kontrola jakości i naprawa podzespołów
  • Dbałość o jakość produktów zgodnie ze standardami (dokumentacja techniczna, schematy)
  • Używanie prostych narzędzi mierniczych, takich jak: suwmiarka, mikrometr, itp. (po przeszkoleniu)
  • Współpraca z działem produkcji

Wymagania:

• Umiejętność wykonywania pracy zgodnie z instrukcją
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku (3 zmiany)
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej lub kontroli jakości

Oferujemy:

• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie Umowy zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Szkolenia wstępne i pracę według najwyższych standardów
  • Pracę od poniedziałku do piątku (praca w systemie trzyzmianowym)
  • Możliwość dojazdu busami z różnych miejscowości, m. in.: Brzeg, Strzelin, Oława, Mąkoszyce, Grodków, Oleśnica, Wrocław, Namysłów, Syców

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest invenio QD sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2.

Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę invenio QD Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym: uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez invenio QD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do 31.12.2021 r., a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, to wówczas Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trzech lat.

• Ogłoszenie wygasło!