Inspektor kontroli jakości – zdobądź doświadczenie 130 wyświetleń

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów, pracowników produkcyjnych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia: 17728

Na potrzeby naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: WKJ/02/2021

Obowiązki:

• Kontrola jakości i naprawa podzespołów z branży motoryzacyjnej
  • Kontrola wizualna i segregacja komponentów
  • Używanie prostych narzędzi pomiarowych, takich jak: suwmiarka, wysokościomierz, itp.

Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • Umiejętność wykonywania czynności zgodnie z instrukcją
  • Dbałość o standardy i szczegóły wykonywanej pracy
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej lub kontroli jakości

Oferujemy:

• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie lidera z branży motoryzacyjnej
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Szkolenia stanowiskowe, pracę według najwyższych standardów oraz komfortowe warunki (nowoczesna hala produkcyjna i zaplecze socjalne)
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (możliwa również praca w weekendy)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest invenio QD Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabryczna 2.

Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę invenio QD Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym: uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez invenio QD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do 31.12.2021 r., a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, to wówczas Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trzech lat.

• Tylko kandydaci mogą aplikować