Inspektor nadzoru robót elektrycznych 121 wyświetleń

Jesteś elektrykiem i szukasz nowych ścieżek rozwoju? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie inżyniera kontraktu na budowie poprzez sprawowanie kontroli pod względem zgodności jej realizacji z projektem, warunkami umownymi, aktualnie  obowiązującymi  przepisami  i normami prawa, zasadami wiedzy technicznej oraz pod względem jakości i terminowości nadzorowanych  robót,
  • kontrola zgodności przebiegu nadzorowanych robót z harmonogramem i założeniami projektu,
  • udział w odbiorach końcowych nadzorowanych prac inwestycyjnych, szkolenie użytkowników końcowych,
  • analiza ryzyka w zakresie aspektów technicznych, jakościowych jak i procesów w trakcie prac budowlanych,
  • przygotowanie do uruchomienia i uruchamianie aparatów i urządzeń elektrycznych, takich jak falowniki, magazyny energii, ładowarki elektryczne itd.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość przepisów dot. instalacji niskiego napięcia,

Mile widziane:

  • znajomość problematyki instalacji niskoprądowych w zakresie telekomunikacji, łączności internetowej i automatyki budynku,
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV w kat. D lub E,
  • chęć długofalowej współpracy.

Oferujemy:

Na początek: zatrudnienie w formie pół etatu lub B2B w dynamicznym, rozwijającym się zespole.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres Wyścigowa 56F, Wrocław
Znajdź nas