Inspektor w wydziale Kontroli i Inspekcji 44 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • prowadzi kontrole obiektów i robót budowlanych
  • prowadzi kontrole działania organów administracji architektoniczno -budowlanej
  • bada przyczyny i okoliczności powstania katastrof budowlanych
  • prowadzi ewidencję decyzji, postanowień i zgłoszeń oraz ewidencji rozpoczynanych i oddawanych do użytkowania obiektów budowlanych

Oferujemy

  •  stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwość zrobienia uprawnień budowlanych bez ograniczeń
  • dodatek za wysługę lat
  • trzynaste wynagrodzenie
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie techniczne mile widziane wyższe (inż. budownictwa)
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • znajomość przepisów kpa
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • umiejętność pracy w zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować