Instruktor LEGO® robotyki i/lub Minecraft 697 wyświetleń5 aplikacji

Co robimy?

Planeta Robotów to firma z branży edukacyjnej, zajmująca się przede wszystkim prowadzeniem warsztatów dla dzieci, podczas których mogą się one nauczyć podstaw konstrukcji oraz programowania robotów. W czasie ferii i wakacji organizujemy półkolonie i kolonie dla dzieci, co pozwala zagwarantować pracę naszym instruktorom przez cały rok. Bierzemy również udział w eventach naukowych, na które przygotowujemy konstrukcje specjalne.
Prócz tego jesteśmy grupą młodych, ciekawych i kreatywnych osób.

Planeta Robotów poszukuje instruktorów Robotyki oraz Minecraft

Obowiązki:

  • Prowadzenie warsztatów dla dzieci z jednego lub wielu tematów:
    • Robotyki –  Lego Mindstorms EV3 , Lego SPIKE, Lego Mindstorms Inventor oraz Photon.
    • Programowania – C++/ Arduino
    • Minecraft-  Education
  • Dbanie o sprzęt / konserwacja
  • Praktyka w dziedzinie robotyki/programowania na bazie posiadanego sprzętu,

Wymagania

  • Status studenta,
  • Maksymalnie 26 lat,
  • Co najmniej 2 dni dostępności w tygodniu [pon.-pt.] – w godzinach 13-18,
  • Pozytywne podejście do pracy i dużo uśmiechu!
  • Odpowiedzialność – pracujemy głównie z dziećmi.

Wynagrodzenie [godzinowe netto]

  • Młodszy instruktor – 20 zł; stanowisko początkowe
  • Instruktor – 21zł
  • Starszy Instruktor – 22 zł
  • Manager Instruktorów – 25zł; stanowisko mianowane

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • kurs wychowawcy kolonijnego,
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka lub C++ i/lub Pythona i/lub innego ,
  • Prawo jazdy kat. B

Informacje dodatkowe

  • możliwość realizowania praktyk studenckich
  • praca dorywcza w godz. 13:00-18:00 ok. 20h miesięcznie

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas