Instruktor programowania dla młodzieży (online) 89 wyświetleń

JEŻELI:

* jesteś studentką/em ostatnich lat studiów lub ukończyłaś/eś informatykę, automatykę i robotykę lub inny kierunek ścisły,

* masz dobry kontakt z młodzieżą (12-16 lat),

* lubisz przekazywać wiedzę i chcesz się rozwijać,

…szukamy właśnie Ciebie!

O NAS:

[ CODE_RIDERS ] Szkoła Programowania to dynamiczna firma edukacyjna (8 lat na rynku) prowadząca, warsztaty z programowania dla młodzieży – rozwijamy zdolności informatyczne, uczymy mądrego korzystania z technologii cyfrowych, a także rozwijamy zainteresowania STEM (ang. Science, Technology, Engineering, Math).

Nasze zajęcia prowadzimy wg. autorskich programów i metodyki nauczania, które skutecznie uczą programowania młodzież szkolną.

Rozwijamy kolejne programy zajęć nauczania języków programowania (Java, Silnik Unity, CTF) i z zakresu umiejętności cyfrowych – jeśli znasz którąś z tych technologii lub masz inne ciekawe umiejętności, które warto przekazać młodzieży, może pomożesz nam w rozwijaniu kolejnego programu?

OFERUJEMY:

+ atrakcyjne wynagrodzenie 50-90 brutto za godzinę,

+ stabilną pracę (stałą lub dodatkową),

+ scenariusze zajęć i pomoce dydaktyczne,

+ całościowe szkolenie i wsparcie metodyka,

+ miłą atmosferę zespołu i ścieżkę rozwoju.

OCZEKUJEMY:

* umiejętności przekazywania wiedzy i prowadzenia zajęć w sposób ciekawy i angażujący,

* otwartości i komunikatywności w kontaktach z młodzieżą,

* punktualności i odpowiedzialności w realizacji obowiązków instruktora,

* podstawowa znajomość przynajmniej jednego języka programowania.

Mile widziane:

+ doświadczenie w pracy z młodzieżą (12-17 lat),

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV

Mile widziany jest również krótki list motywacyjny motywujący chęć pracy jako instruktor programowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z późniejszymi zmianami”.

• Tylko kandydaci mogą aplikować