INŻYNIER AUTOMATYK 86 wyświetleń

Zakres obowiązków

• Udział w projektach w zakresie tworzenia rozwiązań robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych
• Przygotowywanie koncepcji sterowania stanowiskami zrobotyzowanymi
• Dobór komponentów
• Programowanie robotów przemysłowych oraz zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych
• Opcjonalnie , Programowanie sterowników PLC ( Omron, Beckhoff)
• Uruchamianie oraz testowanie systemów automatyki
• Prowadzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny

Wymagania

• Wykształcenie średnie, preferowane wyższe (automatyka i robotyka lub pokrewne)
• Doświadczenie w zakresie programowania robotów przemysłowych (preferowane ABB)
• Wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki i elektroniki
• Analityczne myślenie
• Znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnym
• Mile widziana umiejętność programowania w C#,znajomość oprogramowania RobotStudio

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Miłosna 32, 82-500 Kwidzyn
Znajdź nas