Inżynier Automatyk 174 wyświetlenia4 aplikacje

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie się zajmować:

 

  • projektowaniem układów automatyki
  • programowaniem sterowników PLC i systemów SCADA
  • tworzeniem dokumentacji technicznej
  • nadzorem nad wykonaniem projektów (uruchomienia, nadzory)

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w ramach umowy o pracę, uzależnione od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach z branży energetycznej.

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne (inżynier elektryk lub elektronik o specjalności automatyka, ewentualnie studenci ostatniego roku studiów)

prawo jazdy kat. B

Mile widziana umiejętność projektowania instalacji elektrycznych przemysłowych i układów automatyki oraz doświadczenie zawodowe.

Pierwszy etap rekrutacji będzie prowadzony zdalnie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko (zgodnie z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) tj. z dnia 30 sierpnia 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781)  prowadzonego przez Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o. o z siedzibą w Długołęce przy ul. Wrocławskiej 33D, 55-095 Mirków. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o.o  z siedzibą w Długołęce przy ul. Wrocławskiej 33D, 55-095 Mirków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacji, prosimy o umieszczenie dodatkowo klauzuli  w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, organizowanych przez  Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp.    z o. o z siedzibą w Długołęce”.

Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane              w ogłoszeniu przez okres dwóch lat, a gdy wyrażono zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres dwóch lat. Ponadto Pani/Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres trzech lat.

 

 

 

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Udostępnij to ogłoszenie
Informacje o firmie