INŻYNIER AUTOMATYK 122 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych w podległym obszarze
  • Wspieranie działu produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów związanych z przebiegiem procesów produkcyjnych oraz naprawy maszyn
  • Udział w projektach transferowych i instalacjach nowych maszyn produkcyjnych
  • Nadzór i aktualizacja dokumentacji technicznej i procesowej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Dodatkowe 8 dni wolnego w roku oraz kalendarz urlopów i długich weekendów
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bony na święta, paczki dla pracowników, paczki dla dzieci, nagrody stażowe i jubileuszowe, zapomogi, owoce, karnety sportowe, obiady dofinansowane przez pracodawcę, szkolne wyprawki dla dzieci, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika oraz narodzinami dzieci, dodatkowe dni wolne z okazji 50-tych i 60-tych urodzin pracownika, wycieczki)
  • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny
  • Możliwości rozwoju zawodowego dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Automatyka Przemysłowa, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Mechatronika lub Elektrotechnika)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektryki
  • Umiejętność programowania i diagnozowania sterowników PLC Siemens S7; Sinamics
  • Znajomość sieci przemysłowych Profibus, Profinet
  • Zmiejętność parametryzowania falowników
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD, w tym znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Oleśnicka 12, 46-100 Namysłów