INŻYNIER AUTOMATYK 187 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Udział w projektach w zakresie tworzenia rozwiązań robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie koncepcji sterowania stanowiskami zrobotyzowanymi
  • Dobór komponentów
  • Programowanie robotów przemysłowych oraz zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych
  • Opcjonalnie , Programowanie sterowników PLC ( Omron, Beckhoff)
  • Uruchamianie oraz testowanie systemów automatyki
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kursy języka angielskiego

Wymagania

  • Wykształcenia średniego, preferowane wyższego (automatyka i robotyka lub pokrewne)
  • Doświadczenia w zakresie programowania robotów przemysłowych (preferowane ABB)
  • wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki i elektroniki
  • Analitycznego myślenia
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu swobodnym
  • Mile widziane umiejętność programowania w C#, znajomość oprogramowania RobotStudio

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 3
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Miłosna 32, 82-500 Kwidzyn
Znajdź nas