Inżynier Automatyk 128 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Programowanie i diagnostyka sterowników PLC oraz paneli operatorskich
  • Dokonywanie napraw maszyn produkcyjnych
  • Analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie planu ich eliminacji
  • Uczestnictwo i prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych
  • Specyfikowanie komponentów elektrycznych w oparciu o założenia i funkcjonalności maszyn
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny
  • Uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej
  • Szkolenia pracowników

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Autoliv
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na kompetencjach
  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola współpracującego z firmą
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach dla ciebie i twojej rodziny
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i świadczenia świąteczne
  • Możliwość skorzystania z programu rekomendacji pracowniczych – 1500 zł za każdą poleconą osobę
  • Dofinansowanie do wybranych benefitów w ramach platformy MyBenefit
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • Bezpłatne wejście na basen raz w tygodniu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka lub elektronika)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacj
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisk
  • Umiejętność programowania sterowników przemysłowych SIEMENS S7-300 oraz paneli operatorskich (SIEMENS, PROFACE) – warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką i pneumatyką przemysłową (FESTO)
  • Znajomość zagadnień związanych z układami bezpieczeństwa (SICK, PILZ, ALLEN BRADLEY)
  • Znajomość zagadnień związanych z sensorami wizyjnymi (COGNEX, KEYENCE)
  • Mile widziana znajomość serwonapędów (REXROTH, OMRON, SIEMENS)
  • Znajomości Programu Eplan 1.6/2.0 lub tożsamego narzędzia do projektowania elektryki
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych szkoleń

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować