INŻYNIER BUDOWNICTWA/ ASYSTENT PROJEKTANTA 387 wyświetleń5 aplikacji

CI, KTÓRZY NAS ZNAJĄ I KTÓRZY Z NAMI WSPÓŁPRACUJĄ WIEDZĄ,  ŻE JESTEŚMY WYMAGAJĄCY I SKRUPULATNI – ZNACZNIE BARDZIEJ NIŻ KONKURENCJA.

CI, KTÓRZY DO NAS DOŁĄCZĄ POTWIERDZĄ TEŻ, ŻE INWESTUJEMY W RELACJE ZE WSPÓŁPRACOWNIKAMI, BO TYLKO W TEN SPOSÓB MOŻNA MYŚLEĆ O REALIZACJI DUŻYCH I CIEKAWYCH PROJEKTÓW.

Zakres pracy

wykonywanie projektów architektoniczno-budowlanych

inwentaryzacje obiektów

praca z chmurą punktów

wyjazdy na wizje lokalne

absolwent Wydziału Budownictwa/ Architektury

zaawansowana obsługa programu AutoCad

czynne prawo jazdy kat. B

gotowość do pracy w delegacji

wyobraźnia przestrzenna

dyspozycyjność

samodzielność, operatywność i inicjatywa w działaniu

pracę w pełnym wymiarze godzin

szkolenie w zakresie obsługi skanera 3D

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

realizację ciekawych zadań dla prestiżowych klientów

perspektywę rozwoju zawodowego

przyjazną atmosferę

PRZEŚLIJ SWOJE CV

(Z DOPISKIEM: INŻYNIER BUDOWNICTWA/ ASYSTENT PROJEKTANT

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez biuro projektowe Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k. wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 25 maja 2018 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Osoby, które wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, proszone są o dodanie w swoich dokumentach aplikacyjnych informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji przez biuro projektowe Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k.”.

• Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie