Inżynier budowy 44 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • organizowanie, planowanie i nadzorowanie całokształtu zadań na budowie, zgodnie z przepisami prawa, procedurami wewnętrznymi, wymogami Zamawiającego i Nadzoru,
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową,
  • koordynowanie pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu,
  • nadzór i kontrola nad budżetem budowy, rozliczanie podwykonawców,
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z Kierownictwem oddziału,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej.

Oferujemy

  • stabilną pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności,
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo,
  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej będzie atutem,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować