Inżynier Budowy 115 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji technicznej,
  • organizowanie przebiegu prac budowalnych,
  • koordynowanie prac brygad roboczych i nadzorowanie bieżących robót,
  • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo-ilościowych robót,
  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej,
  • współudział w trakcie przygotowania oferty przetargowej,
  • zamawianie materiałów i urządzeń budowalnych oraz monitorowanie terminowości dostaw pod względem harmonogramu i kontrola jakości zamawiającego towaru,
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio ze stanowiskiem lub kwalifikacjami na stanowisku Inżyniera Budowy.

Oferujemy

  • Oferta dla kandydata

Wymagania

  1. wykształcenia technicznego o profilu elektrycznym lub pokrewnym (może być student studiów zaocznych ostatniego roku),
  2. dobrej znajomości pakietu MS Office,
  3. czynnego prawa jazdy kat.B,
  4. dyspozycyjności do pracy w delegacjach,
  5. mile widziana umiejętność czytania kosztorysów,
  6. samodzielności i inicjatywy w działaniu, decyzyjności, orientacji na ciągły rozwój
  7. dobrej organizacji czasu pracy.

Możliwe lokalizacje miejsca pracy :

  • Wrocław, Brzeg Dolny
  • Jaworzno

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!