inżynier budowy 51 wyświetleń

Zakres obowiązków

  1. Prowadzenie dokumentacji robót budowlanych
  2. Analiza dokumentacji technicznej budowy pod kątem zgodności formalno-prawnej, jej kompletności, gromadzenie i archiwizowanie zgodnie z przyjętymi zasadami
  3. Przygotowywanie / kompletowanie dokumentacji odbiorowej budowy celem jej odbioru przez Inwestora
  4. Współpraca z Kierownikiem Budowy, kontakt z Inwestorem oraz Podwykonawcą
  5. Dokonywanie zamówień materiałów budowlanych, urządzeń oraz sprzętu
  6. Przygotowywanie / pomoc w przygotowywaniu ofert, kosztorysów, rozliczeń kosztów budowy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość szybkiego rozwoju
  • Pracę w wymiarze 8 godzin na terenie m. Wałbrzycha
  • Pracę w biurze oraz na budowie

Wymagania

  1. Praca dla absolwenta Wydziału Inżynierii Środowiska lub studenta studiów zaocznych w firmie zajmującej się głównie budową sieci gazowych jak również wodociągowych i kanalizacji sanitarnej.
  2. Znajomość pakietu MS Office,  programu AutoCad
  3. Wysoka kultura osobista w kontaktach z ludźmi
  4. Chęć do nauki i rozwoju

Mile widziane:

  1. Prawo jazdy kat. B
  2. Znajomość programu NormaPro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zawierające stosowną klauzulę dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować